Shay Latukolan
Shay Latukolan groeide op in Zwolle en rondde in 2011 zijn opleiding aan de Utrechtse Dansacademie af. Hij is onder andere de choreograaf achter de dansvideo van JUNGLE voor het nummer Back on 74. De video kreeg veel aandacht en de bijbehorende dans werd op sociale media veel bekeken en nagedaan.
Latukolans werk gaat bovendien verder dan alleen choreografie. Als directeur en choreograaf bij Plue Agency werkt hij samen met artiesten om hun visie tot werkelijkheid te brengen. Shay werkte daarnaast voor artiesten en merken als Tyla en GAP. Daarmee beweegt hij zich tussen muziek, reclame en dans en werkt hij zowel voor artiesten als voor grote internationale merken.
Sergio Reis
Ook Sergio Reis heeft de afgelopen jaren naam gemaakt binnen de internationale popwereld. De Nederlandse choreograaf werkte aan verschillende grote popproducties en maakte onder andere choreografieën voor Tate McRae en Troye Sivan.
Zijn werk voor Troye Sivan kreeg in 2023 veel aandacht. Voor de videoclip van Rush maakte Sergio een choreografie die tijdens de TikTok-hype massaal werd nagedaan door fans en dansers. Daarmee groeide de routine uit tot een belangrijk onderdeel van de online populariteit van het nummer.
Naast zijn werk voor internationale artiesten is Sergio oprichter van CDK Company, een internationale dansgroep die in Nederland is gevestigd.
Malou Linders
Malou Linders werkt met dans, muziek en mode. Naast choreograaf is ze actief als movement director en werkt ze aan uiteenlopende producties en campagnes. Zo werkte Malou samen met Sergio Reis aan een campagne van Nike en SKIMS met de K-popster LISA.
Ook was ze betrokken bij de liveshows van Tate McRae, waaronder haar optredens tijdens het muziekfestival Lollapalooza. Daarnaast werkte ze met artiesten als de Britse zangeres FKA twigs en maakte ze de choreografie voor Naomi Sharons videoclip Push. Malou houdt zich bovendien bezig met het opleiden van een nieuwe generatie dansers. Via dansprogramma’s deelt ze haar kennis en helpt ze jonge makers en dansers zich voor te bereiden op een professionele carrière.
Lola Beckers
Lola Beckers is betrokken bij verschillende dansproducties van de Zweedse popster Zara Larsson. Zo werkte ze aan de herkenbare choreografie van Lush Life, die vervolgens viraal ging op TikTok. Daarnaast maakte ze vijf andere choreografieën voor de zangeres.
Toch richt Lola zich niet uitsluitend op de commerciële muziekwereld. Ze maakt ook haar eigen theater- en dansvoorstellingen, waaronder Zenith. In deze producties krijgt ze meer ruimte om haar eigen ideeën en stijl als maker te ontwikkelen.
Denden Karadeniz
Veel mensen maakten voor het eerst kennis met Denden Karadeniz door zijn deelname aan de danswedstrijd en realityshow So You Think You Can Dance in 2015. Sindsdien heeft hij zich ontwikkeld tot choreograaf, waarbij hiphop en hedendaagse dans samenkomen. Die combinatie vormt ook de
basis van zijn eigen dansgezelschap, Zero Dance Theatre. Met het gezelschap maakt Denden voorstellingen waarin verschillende dansstijlen worden gecombineerd met onder andere theater. Daarmee laat hij zien dat choreografie niet alleen een plek heeft binnen de popmuziek, maar ook binnen het theater en de podiumkunsten. Binnenkort gaat hij op tournee met Ghosts, een coproductie samen met het Amsterdams Andalusisch Orkest en Zero Dance Theatre


